Współpracujemy z producentami projektorów multimedialnych HITACHI (MAXELL), NEC, Optoma.

Sprzedaż

Proponujemy profesjonalny dobór sprzętu do zastanych warunków: odległość projekcyjna, wielkość obrazu, oświetlenie.

Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie o projektorach pozwala stworzyć ofertę, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Każdy projektor zakupiony u nas (HITACHI, MAXELL, NEC) posiada 3-letnią gwarancję na świecenie lampy. W opcji proponujemy rozszerzenie gwarancji na resztę podzespołów z 3 do 5 lat.

Proponujemy zestawy projektor+ekran+nagłośnienie sali z potrzebnym osprzętem (uchwyt, urządzenia transmisji audio-video) oraz usługę instalacji.

Ekrany elektryczne mogą być sterowane za pomocą przełącznika naściennego lub pilota zdalnej obsługi. Producenci ekranów: Avers, Kauber.

Mobilne zestawy prezentacyjne

Potrzebujesz ekran i projektor który będzie w samochodzie?
Przenośny, lekki projektor, ekran na trójnogu … wszystko w zabezpieczających torbach – zapytaj o szczegóły serwis@slajdserwis.eu. Nie zapomnij podać swoich danych dla kogo mamy przygotować ofertę: Nazwa instytucji, adres, telefon lub mail.

Serwis pogwarancyjny projektorów LCD

Proponujemy usługę diagnostyki oraz serwisu układu optycznego projektora. W przypadku projektorów HITACHI (MAXELL) takie usługi wykonujemy również w okresie gwarancji producenta.

Wymieniłeś lampę i nie wiesz dlaczego projektor dalej słabo świeci? Wyświetlasz białe tło prezentacji a obraz jest „poplamiony”? Z chęcią zajmiemy się Twoim problemem. Napisz do nas wysyłając model projektora, zdjęcie wyświetlonego białego tła oraz krótki opis usterki na pewno coś doradzimy serwis@slajdserwis.eu.

Formularz zlecenia serwisu:

Uwaga:

1. Projektor musi zostać dostarczony do serwisu w sposób bezpieczny.
2. Projektor powinien być zapakowany w oryginalny karton z wypełnieniem zabezpieczającym.
3. Nie należy projektora umieszczać w granulkach styropianu i innych drobnych materiałach które mogą dostać się do wnętrza projektora.
4. Projektor nie może luźno przemieszczać się w kartonie.
5. Za uszkodzenia projektora wynikające z niepoprawnego zapakowania (brak odpowiedniego zabezpieczenia), złej jakości karton, odpowiada podmiot zlecający naprawę.
6. Do projektora nie dołączać urządzeń peryferyjnych (uchwyt, kabel zasilający lub sygnałowy, pilot).
7. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za dołączone w przypadku ich zagubienia.
8. W przypadku rezygnacji z usługi serwisowej klient ponosi koszty diagnostyki i wyceny w wysokości 200,00 zł brutto.
9. Naprawy gwarancyjne realizuje tylko serwis autoryzowany.

Lampy do projektorów

Nawiązaliśmy współpracę z europejskimi dostawcami lamp do projektorów. Pozwala to na dostawę lampy prawie do każdego projektora. Proponujemy lampy oryginalne oraz wysokiej jakości zamienniki. Przed wymianą lampy proponujemy wykonanie przeglądu projektora. Taka usługa pozwala wcześniej wykryć usterki, następnie usunąć je lub podjąć decyzję co do zasadności wymiany lampy.
Napisz do nas lampy@slajdserwis.eu. Nie zapomnij podać danych projektora: model i numer seryjny.